Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Шилівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21044154) був реорганізований і увійшов до складу Решетилівської громади

Склад постійних комісій сільської ради

1. Мандатна комісія з питань депутатської діяльності та етики у питаннях законності та охорони громадського  порядку:

• Вовк Людмила Олексіївна -  голова  комісії
  • Зуб Тетяна Олексіївна
  • Дудко Олена Миколаївна
  • Кісіль Антоніна Миколаївна

2. Комісія  з  питань  агропромислового  комплексу, будівництва,  комунального  господарства  та  зв’язку:

• Проценко Сергій Олексійович – голова  комісії
  • Супрун Тетяна Іванівна
  • Гнітько Валентина  Іванівна

3. Комісія  з  питань регіональної економічної  політики, бюджету, фінансів, цін  та  приватизації, по охороні здоров’я, соціального  забезпечення, освіти,  торгівлі,  культури, спорту  та  духовності:

• Дзекун Тетяна Сергіївна - голова  комісії
  • Горобець Наталія Олексіївна
  • Терещенко Любов Олександрівна
  • Коваленко Тамара Станіславівна

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування